Parima tulemuse saavutamiseks!

  1. Riietus võiks olla läbi mõeldud. Soovitan riietuses kasutada omavahel harmoneeruvaid värvitoone, kuna see aitab jätta fotodele puhta ja professionaalse ilme. Olge riietuse valikus pigem julged ja avatud. Püüdke kombineeirda erinevaid värve ning mustreid. Kui rõivaste valikus hätta jääte, siis aitan meeleldi. Teine äge variant on riietuda pereliikmed sarnaselt. Ehk siis nt kõigil on ühte värvi pluusid või sarnase stiiliga jakid või hoopiski kõik on ühtne. Pildistamise ajal on võimalik ka riideid vahetada. Soovitatavalt mitte rohkem kui 1 kord 1 tunni jooksul. Stuudios pildistades ei ole jalanõud olulised ning sobib pildistada ka paljajalu.

  2. Võimaluse korral soovitan kasutada professionaalset fotomeigi ning juuksuri teenust. Kui siiski professionaalide abi pole võimalik saada ning ise pole ka ilumaailmaga kursis, soovitan võimalikult lihtsat ning õrna meiki. Samuti mainin ära, et jääb kaunis kui naisterahvaste juuksejuured on tõstetud ning juustes ei esine kahusust.

  3.  Julgelt ägedad on pildistamisel erinevaid ehted ning aksessuaarid (kaelaehted, kõrvarõngad, käevõrud-paelad jne) Väga efektsed jäävad soengusse sätitud kaunistused ning stiilsust lisavad ka erinevad peakatted (Kübar, Cap, nokamüts, tutimüts jne). Muidugi kõik vastavalt kliendi soovile ja ei ole esmatähtis.

  4. Kui pildistamisel osalevad ka väikesed lapsed, oleks hea neile kaasa võtta mõni lemmik lelu. Kui sessiooni kaasatakse ka lemmikloomad, siis maiustused on head abivahendid.

  5. Teretulnud on igasugused lisavidinad piltidel. Võite sessioonile kaasa võtta omale tähtsaid esemeid. Samuti saab fotode vürtsitamiseks kasutada jalgrattaid, toole, lilli, raamatuid, õhupalle, piknikulina ja korvikesi, puuvilju, maiustusi, mullinätse, pulgakommi, arbuusi, jäätist jne (interjööri määrivad söögid ning joogid pole lubatud stuudios).

  6. Laske oma fantaasia valla! Siin on ainult käputäis variante ja mõtteid, mida võiks kasutada. Aga mis kõige tähtsam, ärge unustage kaasa võtta hea tuju!

    Kui Teil tekib mistahes lisaküsimusi, võtke minuga ühendust!

    Päikest! K

Näiteid pere riietusest sügis-talv: