M i n A

Pildistamine ja modelliks olemine pakkus mulle rõõmu juba lapsepõlves. Mida aastad edasi, seda enam fotograafia mind võlus. 2016 kevadel otsustasin oma vanale poolkaader kaamerale osta juurde korraliku objektiivi. See julgustükk andis mulle vajaliku tõuke. Õppisin ja uurisin hiliste öötundideni. Avastades fotograafia saladusi tõdesin, et mida rohkem ma tean, seda rohkem teada tahan. Fotograafia on imeline! 

Nüüdseks kuulub minu varustusse kaamera Canon 5D Mark III ning vapustavad Sigma objektiivid. Järeltöötluse viin läbi põhiliselt Lightroom´is.

Fotograafias spetsialiseerun fotosessioonidele. Põhiliselt pildistan peresid ja lapsi, kuid olen leidnud enda jaoks ka näiteks treeningu, buduaari ning vastabiellunute fotosessioonid. Üks raskemaid, kuid ka minu jaoks armsamaid fotosessioone on vastsündinu pildistamine. Samuti jäädvustan suurima heameelega lapseootuse. Minu lemmikud on ka portreesessioonid ning paaridele mõeldud fotosessioonid. Tõeliselt palju positiivset energiat jagab mulle tüdrukuteõhtu seltskonna pildistamine ning suurt elevust tekitab  fantaasiasessiooni läbiviimine. Olen alati avatud uutele ideedele.

Ootan teid pildistama!

"Kaunista oma kodu kaunite piltidega, täida albumid ilusate mälestustega."

Päikest!

Ketlin Kuld

Ketlin Kuld©2016-2020 - Sinu Pere Fotograaf (+)372 56 816 897 

  • Grey Instagram Icon
  • Grey Facebook Icon